Tisk online

Digitální fotografie

Objednejte své fotografie přes internet levně, rychle, pohodlně a diskrétně s dodáním až k Vám domů.

  • Neúčtujeme manipulační poplatek!
  • Fotografie si můžete sami upravit.
  • Nabízíme tisk jak standardních formátů fotografií (10x15 cm a 23x15 cm) s lesklým povrchem tak i nadstandardních velikostí až do maximální šíře 1,6 m (délka neomezena).

fotakfotky_1100

Online objednání vytištění fotografií je hračkou. Vyzkoušejte si to a sami se přesvědčíte o tom, že s námi to zvládne opravdu každý. Své fotografie obdržíte rychle, pohodlně a diskrétně až k Vašim domovním dveřím. Prémiová kvalita bez příplatku na špičkovém fotopapíru je samozřejmostí.

Podařilo se Vám vyfotit hezkou fotku, která by si zasloužila vytisknout na nějaký větší formát a umístit na nějakém reprezentativním místě? Chystáte výstavu Vašich fotografií? Nebo Váš klient vyžaduje dodání velkoformátových výtisků? Díky špičkovým plotrům Vám můžeme nabídnout jakkoliv velký výtisk až do maximální šířky 1,6 m (délka neomezena) a to na profesionální úrovni za velmi příznivé ceny.

 

Objednání fotografií ZDE.

 
Orientační dodací lhůta objednávek fotografií je do jednoho pracovního dne od odeslání. O stavu Vaší objednávky budete informováni zprávou na Váš email.