Tisk online

Gravírování

Originální dárky s osobním věnováním.

 

Gravírujeme na sklo a na dřevo.

Po konzultaci gravírujeme i na některé Vámi dodané sklo za paušální poplatek 100Kč, při více předmětech množstevní sleva.

 

Hledáte zajímavý, neotřelý dárek pro známé? Máte doma jubilanta, čerstvého maturanta nebo absolventa a lámete si hlavu s dárkem? Potřebujete nápadité firemní reklamní předměty? Využijte naši nabídku gravírování různých předmětů. Můžete si vybrat ze široké škály motivů či si za pomoci našeho grafika nechat vytvořit vlastní originální motiv, který můžete doplnit libovolným textem.


Nabídka předmětů ke gravírování v našem e-shopu.

Máte-li dotaz nebo konkrétní poptávku, napište si na info@copycentrum.cz.

Svatební katalog motivů.

Katalog motivů

Narozeniny

 

Přiklady gravírování na sklo:

Gravírování je přesné rytí prostřednictvím CNC strojů řízených počítačem, které za pomoci speciálních gravírovacích fréz odebírají z gravírovaného materiálu tenkou vrstvičku v řádové hloubce několika desetin milimetru, kterou můžeme případně nahradit barvou. Díky této moderní technologii se dá docílit nesmazatelné a trvalé označení reklamních i dárkových předmětů či různých deskových materiálů (orientační systémy, jmenovky,…). 


Gravírování provádíme na moderních laiserových strojích, které zaručují dokonalé propracování gravírovaného nápisu či grafiky jak po technické, tak i po estetické stránce. Rychlost, kvalita a příznivá cena jsou naším krédem.

Příklady motivů:

 

 CENÍK