Tisk online

Volná místa

Práce máme stále dost a tak bysme rádi rozšířili naše řady o další spolupracovníky.

 

Nabízíme práci na HPP i na brigádu na pozici:

Obsluha Copycentra na pobočce Kounicova - HPP i brigáda - více informací níže.

Grafik - vice informací v odkazu zde.

Obsluha Copycentra na pobočce Tišnov - více informací v odkazu zde.

 

Bližší informace pro pozici Obsluha Copycentra, HPP nebo brigáda

A co od Vás požadujeme?

1. Především si musíte rozumět s počítači a rád se učit nové programy a ovladače. Není těžké se naučit stroje a programy ovládat, ale kdo se jich bojí, ten se dál nedostane.

2. Uvítáme základní znalost grafických programů Corel nebo Adobe. Uvítáme praxi v oboru. Pokud nic z toho zatím neumíte, nevadí. Všechno Vás naučíme, důležité je chtít.

3. Měl byste mít rád práci a chtít se se svými pracovními schopnostmi posunout někam dál. Netrávit každou volnou chvilku na facebooku, ale popřemýšlet, jestli není potřeba někde něco udělat a někomu pomoci. Pracovní postup na vyšší pozice a vyšší ohodnocení je potom možné.

 

A co Vám za to nabídneme my?

1. Když budete splňovat všechny výše uvedené podmínky, nabídneme Vám práci v příjemném kolektivu, s důvěrou vedení, kde Vám nikdo nebude stát za zády a hlídat Vás.

2. Kromě základního smluvního platu vyplácíme prémie z Vašeho obratu. Pokud jste pracant, budete za to také odměněn.

3. Benefity kromě stravenek nenabízíme. Raději Vám dáme vyšší prémie, než vstupenky do fitka, které pak ani nevyužijete.

4. Když bude ze strany personálu zájem, uděláme párkrát do roka firemní stmelovací večírek :-)

 

Jaká je pracovní doba?

Na pobočce Kounicova máme otevřeno od 7 do 19 hodin. Pracujeme tedy na dvě směny (7-15:30h a 10:30 - 19h), které se po týdnu střídají.

Brigádníci by si měli odpracovat minimálně jednu celou směnu nebo dvě půlsměny týdně, s pravidelnou docházkou, každý týden stejně, po celý semestr.

Pokud máte pocit, že by se Vám u nás líbilo, napište mi na e-mail cermakova@copycentrum.cz. Odpovím Vám na Vaše dotazy a pokud máte vážný zájem, pošlete mi rovnou Váš profesní životopis.

 

Děkuji, těším se na Vás.

Iva Čermáková, jednatelka