Tisk online

Nabídka služeb

Jsme Copycentrum.cz s velmi širokým rozsahem služeb. Specializujeme se zejména na reprografické práce pro stavební, projekční firmy a developerské společnosti, kterým zajišťujeme rychlé a kvalitní dodání jejich projektů včetně kompletace a dopravy.

Spolupracujeme s fotoateliéry a grafickými studii, dodáváme fotoprodukty a reklamní předměty od vizitek po bannery.

A všem firmám bez rozdílu zaměření poskytujeme kompletní kancelářský servis - tvorbu drobné i velké reklamy, razítek, tisky letáků, brožur, výročních zpráv a mnoho dalšího, co zrovna potřebují. Dále svým klientům zajišťujeme pravidelné dodávání tonerů, kancelářských potřeb, dárků pro partnery (fotodárky, potisk textilu, pískování a gravírování skla), u klientů s pravidelným odběrem i včetně dovozu do kanceláře.

Všechna komunikace může probíhat osobně nebo on-line, není potřeba opustit kancelář a vše vyřídíte v klidu od počítače a telefonu. Snažíme se být našim klientům partnerem s osobním přístupem.

Naši rozsáhlou nabídku naleznete ve sloupci vlevo. Pokud se Vám nechce brouzdat tou spoustou informací, napište nám e-mail s Vaším požadavkem, dotazem, cenovou poptávkou a my se Vám ozveme.

Některé zboží, jako třeba razítka, potisk textilu, diplomky a podobně, si můžete rovnou objednat v našem e-shopu.

 

 

  

 

 

 

20180419_091515_4128    20180814_080813_4128   20180814_081445_4128