Jak si uchovat vzpomínky na dovolenou?

Léto je ve znamení školních prázdnin a dovolených u moře. Často ale ty nejkrásnější chvíle utíkají nejrychleji a než se stačíte vzpamatovat, sedíte v letadle na zpáteční cestě do České republiky. Z dovolené u moře zbudou jenom fotky, které čas od času vytáhnete a zavzpomínáte. Chcete-li uchovat vzpomínky na krásnou dobu jinak, než jen jako fotku, vybírejte z nekonečného množství jiných možností.

Vezměte si dovolenou do práce

Vzpomínky na dovolenou vás mohou provázet i v práci, a to velice jednoduše. Stačí vybrat fotografii, která vás z dovolené zaujala nejvíce a nechat si ji potisknout na hrnek anebo termohrnek. Při každém doušku kávy si vzpomenete na příjemné chvíle strávené u moře. Tento způsob určitě není vhodný pro všechny fotografie, jen pro několik málo vybraných. Zbylé můžete zařadit do fotoalba a vytvořit tak vlastní příběh. Pro několik málo vyvolených vyberte rámeček, ve kterém vám budou připomínat dodojenou každý den.
 

Jak vybrat TOP fotografie z dovolené?

V dnešním digitálním věku se pravděpodobně vrátíte z dovolené nejen se stovkou fotografií, ale možná, až a tisíci. Pokud chcete ty nejlepší fotky uchovat a vytvořit pro své blízké či pro sebe vzpomínkový hrneček, je nutné vybrat skutečně ty nejlepší. Nejlepší je pár dní po dovolené sednout k fotkám buď o samotě, nebo jen v blízkém rodinném kruhu a fotky protřídit. Vyřadit nepovedené, rozmazané a ty, které se opakují. Věřte, že po této selekci vám minimálně třetina fotek vypadne.
 
Dalším krokem je promítání pro přátele. Abyste to neměli s výběrem nejlepších fotek těžké, využijte večerního promítání a domluvte se s diváky, aby určili své favority. Pro vás pak bude výběr o hodně snazší. Až budete mít nejlepší fotky vybrané, stačí jen zvolit tvar a velikost hrnečku a poslat fotografii, vše online. Výhodou potisků není jen to, že uchovají vzpomínky, ale když se vracíte z dovolené bez dárků, jednoduše jimi můžete obdarovat své nejbližší.

« Zpět na výpis novinek