Volná pozice

Pobočka BPark hledá nové zaměstance!    

Pro naši malou, ale velmi dobře zavedenou pobočku v Business Parku (Londýnské náměstí, Vídeňská) hledáme nové zaměstance a v budoucnu i nového leadera pobočky.

Současný vedoucí pobočky neodolal lákavé nabídce práce v zahraničí a po téměř deseti letech práce bohužel svoji velmi dobře rozjetou pobočku opouští. Jsme mu velmi vděční za léta dobře odvedené práce.

Najdeme zde za něj adekvátní náhradu?

 

Pobočka BPark se nachází v přízemí centrální budovy Business Parku na Londýnském náměstí. Vchod do budovy je z ulice Vídeňská, přímo proti zastávce tramvaje Ústřední hřbitov.

Pobočka si získala své stálé zákazníky především z řad zaměstnanců Business Parku, ale i z širokého okolí. Za dobu své existence získala velmi dobré uživatelské recenze.

Pobočka nabízí základní služby Copycentra, jako je tisk, kopírování, skenování, laminování, vazby a širokoplošný tisk a kopírování projektů.

Vyrábí se zde drobná reklamní grafika - vizitky, potisk textilu, výroba cedulí, potisk hrníčků. Tiskneme fotky, fotíme na dokladové foto.

Od našeho zaměstance očekáváme, že bude pokračovat ve vysoko nasazené laťce úrovně obsluhy, na kterou jsou již naši zákazníci zvyklí.

Je třeba mít schopnosti učit se novým programům a technologiím, kvůli zvládnutí obsluhy programů a strojů.

Také by měl mít alespoň základní manuální zručnost a estetické cítění.

Ideálně grafické vzdělání, v nejlepším případě i praxi v oboru.

Hodí se i organizační a obchodní schopnosti.

 

Pozici vedoucího pobočky bude zatím zajišťovat vedení firmy, ale doufáme, že si rychle nového leadera vychováme.

 

A co nabízíme?

Svobodu vedení vlastní pobočky s podporou zázemí hlavní centrály na Kounicove.

Možnost osobního rozvoje a profesního růstu.

Výše platu je předmětem osobního pohovoru.

 

Pokud byste se chtěl(a) stát naším novým kolegou, pošlete prosím svůj profesní životopis na e-mail nebo na náš centrální e-mail info@copycentrum.cz.

 

Děkujeme a těšíme se na Váš životopis.

 

Iva a Roman Čermákovi, jednatelé Copycentra

 

« Zpět na výpis novinek