Volná místa

Volná pracovní pozice na pobočce Kounicova

Náplň práce

- obsluha pobočky, komunikace se zákazníky

- tisk, kopírování, skenování, laminace, vazby ...

- jednoduché grafické práce, jako jsou návrhy vizitek a drobné reklamy

- příjem a výdej zakázek.

Jaké máme požadavky?

- ideálně grafické vzdělání nebo praxe v oboru

- znalost základních počítačových programů, word, excel, adobe a manuální zručnost

- vítáme znalost grafických programů Corel nebo Adobe

- práce na plný úvazek, ale hodí se i brigádník.

Hledáme brigádníky na všechny pobočky

Nabízíme vhodný přivýdělek ke studiu.

Požadujeme pravidelnou docházku jeden nebo dva dny v týdnu, na kterých se předem domluvíme a to i v zápočtovém a zkouškovém období.

Pracovní náplní je obsluha zákazníků u pultu a provádění základních jednoduchých činností - příjem a výdej zakázek, výdej zásilek ze Zásilkovny, kopírování, tisk, laminování, skenování a podobně.

Po zapracování možnost provádění i složitějších zakázek.

V případě zájmu volejte 538 711 799 (98) a domluvte se na termínu. Možno i nezávazně vyzkoušet.