Tisk online

Vazby

Pro vazbu Vaší Závěrečné práce Vám nabízíme plátěné desky se hřbetem nebo s tkanicemi v černé, modré nebo vínové barvě.

Ražbu písma již neprovádíme ručně, ale na digitálním stroji Foil Xpress zlatou nebo stříbrnou barvou. Provádíme rovněž popis hřbetu. V cenovém balíčku nabízíme potisk do 5ti nebo 13ti řádků, další řádky jsou za příplatek 20Kč. Je možné také použít logo Vaší školy nebo fakulty.

Před objednáním potisku desek si prosím ověřte požadavky Vaší školy na text titulní strany Závěrečné práce. Požadavky jednotlivých škol jsou různé a mohou se měnit.

 

Objednávka vazby předem

Využijte naší nabídky připravit potisk desek předem. Zatímco Vy ještě se Závěrečnou prací zdaleka nejste hotov, my již můžeme připravovat její desky. Objednejte si desky včas a vazbu potom můžeme provést i na poslední chvíli. Samotná vazba trvá cca 20 minut. Je však vhodné upozornit obsluhu Copycentra a objednat si přibližný čas vyhotovení předem, může se Vás totiž ve stejnou dobu sejít víc.

Pokud budete požadovat i potisk hřbetu, je nutné vědět již při objednávce desek počet stran. Pokud na hřbetu netrváte, bude ten správný hřbet vybrán až podle skutečné  tloušťky Vaší práce, takže počet stran nemusíte předem řešit.

 

Dodatečná výměna listů

Pokud dodatečně objevíte ve své Závěrečné práci chybu, nezoufejte. Na speciálním zařízení  lze desky znovu otevřít a listy vyměnit.  Výměnu provádíme na počkání.

 

Přílohy

Pokud chcete vložit do již svázané práce menší přílohu (cca 5 stran), můžeme na vnitřní stranu desek vytvořit zvláštní kapsu. Pro objemnější přílohy doporučujeme zvolit samostatnou vazbu nebo desky s tkanicemi. Na tyto desky, případně i na desky kompletující obě části Vaší práce, stanovíme zvýhodněnou cenu.