2024

Co pro vás chystáme v novém roce?

 

Milí zákazníci.

Vánoce jsou za námi a my Vám přejeme šťastný vstup do roku 2024.

A co pro Vás v nejbližší době chystáme?

Letos máme v plánu konečně udělat nový web. Měl by být modernější a především přehlednější. S programátory máme za sebou první schůzky a během ledna bychom se na něj chtěli konečně vrhnout.

S naším e-shopem to bude ale běh na delší trať. Víme, že ve stávající podobě je nemoderní, nepřehledný a také bohužel velmi často nefunkční.

Už několik let ho s provozující firmou nějak provizorně záplatujeme, ale k ničemu to nevede, jen to stojí hromadu peněz. Proto jsme se rozhodli do stávajícího e-shopu už nadále neinvestovat. Snad se nám v příštím roce povede rozjet e-shop nový. Bude to ale po částech, protože naprogramování e-shopu v podobě, v jaké by se nám líbil, by stálo částku, kterou do něj nemůžeme investovat, aniž bychom Vám nepřiměřeně zdražili.

Berte tedy náš současný e-shop spíše jako katalog služeb a výrobků. Když se Vám nepovede objednávka, nebo v něm nenajdete přesně to, co hledáte, neprchejte od nás a napište. Budeme se Vám určitě věnovat.

V lonském roce se nám povedlo na všech našich pobočkách skvěle vyladit profesní tým.

Pobočka na Londýnském náměstí má skvělé hodnocení, každý týden nám přijde minimálně jedna pochvalná recenze a ty negativní dorazí opravdu jen vyjímečně.

V Tišnově máme od léta dvě moc šikovné mladičké slečny, Denisu a Stěpánku. Zákazníci si je chválí, holky učí se stále nové a nové věci, takže i jejich pobočka jen vzkvétá.

Na Kounicove se můžete spolehnout na naše osvědčené a zkušené stálice - Alču, Libora a Davida, pro které nic není neřešitelný problém. K nim letos přibyla krásná, veselá, vtipná a především pracovitá a spolehlivá holčičí posila, jmenovitě Peťa, Pavla a Nela. Tento tým zpracovává zakázky, které přijdou e-mailem a e-shopem. Můžete se tedy spolehnout, že vaše objednávky jsou v nejlepších rukou.

U pultu, v první linii, máme tým brigádníků, kteří se věnují drobnějším, běžným zakázkám zákazníků z ulice. A když si náhodou s něčím neví rady, v zádech mají odbornou podporu výše zmíněných stálých zaměstnanců.

V oddělení grafiky už několik let vaše objednávky vyřizuje oblíbený osvědčený tandem Monika a Kamil, s podporou Jitky a v poslední době také brigádnice Monči.

A pokud jste na našich stránkách noví a ještě naši firmu neznáte a teprve si nás prověřujete, vězte, že rozhodně nejsme jen copycentrum. Všechny naše pobočky poskytují kompletní planografický servis pro projektanty a realizační firmy. Ale nejen to. Jsme také již poměrně zkušenou a zavedenou výrobnou reklamy. V největším objemu provádíme potisk textilu, máme solventní i řezací plotry, laser, vyrábíme vše od razítek, vizitek, přes letáky až po lepenou a řezanou reklamu, včetně polepu výloh a aut.

Takže pište, volejte, mejlujte. Nebo se rovnou stavte.

 

Závěrem přeji nám všem, ať jsme v novém roce spokojení a dobře se nám společně pracuje. Přeji vám i nám samé úspěšně zvládnuté objednávky a ať se nám všem prostě dobře daří. Profesně i osobně.

Mějte se všichni moc hezky.

Vaše Copycentrum.cz

 

A kam máte psát a volat?

Centrála Kounicova - info@copycentrum.cz, tel 538 711 799

Tišnov, Janáčkova - tisnov@copycentrum.cz, tel. 538 711 772

Business Park Londýnské náměstí - bpark@copycentrum.cz, tel. 538 711 779

 

« Zpět na výpis novinek