Bez hrníčku ani ránu

Bez čeho se každé ráno neobejdeme? Co je nám skvělým přítelem při ranním nastartování se kávou nebo proléváním se horkým čajem při nachlazení a chřipce? Jistě, co jiného než hrníček. Každý máme svůj oblíbený, někdo dává přednost minimalistickým, do kterých se vleze sotva presso a někdo naopak vsází raději na půllitrové obry. Ať tak či tak, bez hrníčku nikdo z nás nedá ani ránu.

Ale i když máte ten svůj milovaný, oblíbený a spoustu let používaný hrníček, tak ne vždy to ostatní členové domácnosti respektují. A vy ho potom hledáte, nadáváte, nenajdete a musíte si třeba svou ranní dávku energie udělat do jiného – což vás logicky rozladí, tak jako by to rozladilo každého. A proto je potřeba hrníčky odlišit a vtisknout tomu svému jedinečného ducha vaší osoby. Nestačí jen to, že si ho sami koupíte ve své oblíbené barvě…
 
Mnohem lepší bude, když na něj necháte zvěčnit některou ze svých oblíbených fotografií. Chcete mít každé ráno před očima západ slunce z minulé dovolené a vzpomínat na exotické letní teplo? Nebo si chcete šálek kávy či čaje vychutnat s portrétem blízké milované osoby? A co třeba roztomilý pohled vašeho domácího mazlíčka? Nic rozhodně není problém, vaši oblíbenou fotografii přeneseme na hrníček během pár chvil. Získáte tak svůj jedinečný hrníček osobitého vzhledu, ze kterého bude na první pohled jasné, komu říká pane.
 
Nabízíme vám hrníčky v pěti barevných provedeních, na které vám natiskneme libovolnou fotku, logo nebo jakýkoliv jiný motiv přesně podle vašeho přání. A pokud vám obyčejný potisk nestačí, tak nebojte, máme ještě malé eso v rukávě – můžete si vybrat i některý z našich magických hrníčků, na kterých se natisknutý motiv projeví až po naplnění horkou vodou. Už víte, co ozdobí zrovna ten váš hrníček?

« Zpět na výpis novinek