Moje vzpomínky na dovolenou

Dovolená už je nějaký týden za Vámi a zbyly Vám jen vzpomínky. A asi také fotky. A teď schválně – máte je pořád ještě na kartě nebo už jste si udělali čas a máte je zaarchivované? A nebo ještě lépe, vytištěné a zařazené do alba?

Já jsem si několik let poctivě třídila fotky do adresářů a plánovala, že až budu mít čas, pro jistotu si je budu i archivovat. Už jsem to nestihla. Počítač jednoho dne nenávratně odešel a s ním i moje fotky.  Po návštěvě několika specializovaných firem se sice podařilo většinu ztracených fotek obnovit, od té doby jsem se ale znovu vrátila i k fyzické archivaci. A knihovna se mi znovu plní fotoalby, které si pak po večerech ráda prohlížím.

A protože pracuji v Copycentru, není pro mě tahle archivace už vůbec složitá. Máme totiž samoobslužný fotokiosek, kde si nejen já, ale i všichni naši klienti můžou vytisknout svoje fotky sami, bez čekání a v soukromí. Nebo si je v klidu, ze svého počítače doma pošlu do naší fotosběrny. Na a když mám fotky vytištěné, vyberu si v práci to nejkrásnější fotoalbum jaké zrovna máme skladem a večer si potom u čaje, u televize, zakládám fotky, píšu popisky a vzpomínám.

A když se mi nějaká fotka obzvlášť podaří a mám pocit, že tahle stojí opravdu za vzpomínku, nechám si ji vytisknout na velký formát a zarámovat. Doma si ji potom pověsím do naší "galerie vzpomínek".

Zrovna teď jsem se konečně prokousala fotkami z naší poslední dovolené a poslala je přes fotosběrnu do tisku. Mám vybráno, zítra je budu mít vytištěné. A už mi je nikdo nevymaže.

 

devin_3264   

« Zpět na výpis novinek