Tisk a kopírování zvládneme levou zadní

Na našich 3 pobočkách vám nabízíme možnost rychlého a kvalitního tisku. To, že vám můžeme zaručit vysokou kvalitu, je podloženo používáním výkonných moderních strojů značek Minolta a Toshiba. Tyto stroje nejenže tisknou ve skvělé kvalitě, tisk je také velmi ostrý. Je možné tisknout oboustranně, stroje také autoamticky vytištěné dokumenty třídí asešívají. Ani tisk brožur není pro tyto stroje žádný problém.

Samoobslužný tiskPři kopírování můžeme vaše dokumenty zmenšit i zvětšit dle vašeho přání od 25 do 400%. Gramáž papíru si u nás také vyberete dle svých potřeb, a to až do 300g/m2. Tiskneme na rozmanité formáty, dokonce ve velikosti A3+. Širokoplošný tisk a kopírování nabízíme ve stejných výhodách.

U velkých zakázek vám poskytneme vyzvednutí a dopravu zdarma.

O černobílý tisk a kopírování velikosti formátu do A3, se postarají stroje Toshiba. Tiskneme dokumenty z jakéhokoli kancelářského či grafického programu. Pro co nejlepší a nejrychlejší výsledek doporučuje přinést dokumenty v PDF souboru. Tiskneme na počkání, u větších zakázek je doba na dohodě se zákazníkem.

Tisk dokumentů

Na barevný tisk a kopírování velikosti formátu do A3 používáme stroje Toshiba, Konica Minolta a Canon. Tyto stroje nabízejí, stejně, jako je tomu u černobílého tisku, možnost sešití a vazby brožur přímo tiskárnou. Dokumenty určené k tisku opět doporučujeme přinést v PDF souboru, pro co nejlepší a nejrychlejší možnost vytištění vašeho dokumentu bez komplikací.

Vytištěné či okopírované dokumenty vám na místě můžeme ořezat, zalaminovat i svázat.

Dále nabízíme širokoplošný tisk, a to jak barevný, tak i černobílý. U černobílé varianty si můžete zvolit formát od velikosti A2, až do šíře 914 mm, kdy délka není omezena. Pokud zvolíte barevný širokoplošný tisk, pak máte na výběr formát od rozměru A2, až do šíře 1100 mm, délka je zde opět neomezená.

Rychlý tisk dokumentů na počkání zvládáme opravdu levou zadní, přijďte se o tom přesvědčit na některou z našich poboček.

« Zpět na výpis novinek