Tisk online

Nabídka služeb

Trochu informací o našem COPYCENTRU

 

Jsme Copycentrum.cz s velmi širokým rozsahem služeb. Specializujeme se zejména na reprografické práce pro stavební, projekční firmy a developerské společnosti, jimž zajišťujeme rychlé a kvalitní dodání jejich projektů včetně kompletace.

Dále spolupracujeme s fotoateliéry a grafickými studii, kterým dodáváme fotoprodukty a reklamní předměty od vizitek po bannery.

A všem firmám bez rozdílu zaměření poskytujeme kompletní kancelářský servis - tvorbu drobné i velké reklamy, razítek, tisky letáků, brožur, výročních zpráv a podobně. Dále svým klientům zajišťujeme pravidelné dodávání tonerů, kancelářských potřeb, dárků pro partnery (fotodárky, potisk textilu, pískování a gravírování skla), u klientů s pravidelným odběrem i včetně dovozu do kanceláře.

Všechna komunikace může probíhat osobně nebo on-line, není potřeba opustit kancelář a vše vyřídíte v klidu od počítače a telefonu. Snažíme se být našim klientům partnerem s osobním přístupem.

Budeme velmi rádi, když se i Vy stanete našim klientem. Napište si o svého osobního obchodního zástupce.


Naši rozsáhlou nabídku naleznete ve sloupci vlevo. Pokud se Vám nechce brouzdat tou spoustou informací, napište nám e-mail s Vaším požadavkem, dotazem, cenovou poptávkou a my se Vám ozveme.


Některé zboží, jako třeba razítka, potisk textilu, diplomky a podobně, si můžete rovnou objednat v našem e-shopu.

 

A nyní se ptejte, na co potřebujete.

 

 

 

20180419_091515_4128    20180814_080813_4128   20180814_081445_4128