Tisk online

Projektanti

Servis pro projektanty a stavební firmy

 

Využijte jedinečné možnosti na SAMOOBSLUŽNÉ ŚIROKOPLOŠNÉ KOPÍROVÁNÍ A TISK!

Máte rádi svůj tisk pod kontrolou a nechce se Vám pořizovat vlastní plotr? U nás si svoje výkresy můžete vytisknout sami na širokoplošné tiskárně Océ CW 600.

 

Projekčním a stavebním firmám nabízíme:
- tisk a kompletace projektů do druhého dne, v případě nutnosti lze i přes víkend
- tisk on-line
- registrovaným klientům nastavíme výhodnější ceny
- klientům s pravidelným odběrem doručíme dokumentaci po Brně až do kanceláře
- výdejní místo také v Tišnově
- parkování před pobočkami

 

 

Registrujte se a my Vám nabídneme výhodnější ceny. 

Kontaktujte našeho obchodníka na obchod@copycentrum.cz

 

 

 

 

Provádíme kompletní servis tiskových služeb od tisku, kopírování, skenování, až po kompletaci zakázky pro projektanty a stavební firmy. Pro kompletaci Vašich dokumentů nabízíme několik typů vazeb. Kopírování a tisk provádíme na moderních výkonných strojích. Díky třem pobočkám jsme schopni splnit Vaše přání rychle a kvalitně. Každý stroj máme pro případ nouze zálohován. Nabízíme i možnost rozvozu a svozu zakázek.

Pošlete si svůj projekt k nám a my Vám ho kompletně vybavíme. Soubory k tisku posílejte ve formátu .pdf na print@copycentrum.cz nebo si stáhněte naše ovladače a tiskněte přímo. Jak poslat soubory k tisku? Dočtete se zde.

Našim klientům nabízíme kompletní servis  nejen co se týče tisku a kompletace projektů, ale také ostatní služby pro jejich kancelář - výrobu vizitek, razítek, letáčků, dodávku papírů a kancelářských potřeb. Dále Vám nabízíme služby naší reklamní agentury - polep aut, výroba reklamních banerů, cedulí, firemního textilu nebo dárků pro Vaše klienty.

 

 

cds_1956 pd_400  
 kovov_vazba_2 velobinder_400 kroukov_vazba_400