Tisk online

Razítka, vizitky

RAZÍTKA COLOP

CENÍK


Nabízíme výrobu klasických razítek COLOP - mnohostranně použitelná razítka z různobarevných plastových kombinací pro každodenní použití. Moderní design dělá řadu razítek Printer menším a lépe do ruky padnoucím, než srovnatelné typy konkurenčních produktů. Milionkrát prověřeno - perfektní a brilantní otisk!

 

pr10_red_index2_840 pr20_blue_827 pr30_green_857
COLOP Printer 10 COLOP Printer 20  COLOP Printer 30
pr40_grey_841 pr50_yellow_827 pr50_light_blue_827
 COLOP Printer 40  COLOP Printer 50  COLOP Printer 60

 

RAZÍTKA MODICO

CENÍK

 

razitka_200Nový trend razítek - moderní design a ergonomické provedení v pěti různých barvách. Rychlá, jednoduchá výroba do 10 minut při dosažení maximální kvality.

 Razítka Vám rádi vyhotovíme na všech našich pobočkách. Na pobočce Brno BusinessPark Vám razítko sestavíme do 10-ti minut! Na ostatních pobočkách do tří pracovních dnů.

Nová revoluční technologie na výrobu razítek pracuje na principu záblesku. Ve speciálním přístroji dojde během několika sekund k osvícení speciální fotocitlivé mikroporézní gumy s rozlišením až 1200 dpi. Díky této technologii dokáže razítko reprodukovat fotografie, stínovat, tisknout velmi tenké linky i drobné písmo v té nejvyšší kvalitě. Mají moderní vzhled a ostrý, rovnoměrný, tichý otisk. Razítka mohou být zabudována v propiskách, které nabízíme v mnoha provedeních od klasických až po exkluzívní. V každém razítku je polštářek, který lze snadno vyměnit.

Nabídka razítek Modico zde.

m5_rot_05_504 m2_schwarz_06_504 m3_dunkelblau_06_504 m4_blau_05_504
m4_dunkelblau_05_504 m4_rot_05_504 m2_gruen_06_504 r45_schwarz_05_504

 

Jak tato razítka fungují? Razítka Modico jsou razítka, která tisknou na papír jinak, než je tomu zvykem u klasických polymerových razítek. Toto razítko má ve spodní části fotocitlivou gumu, na kterou je přenesen požadovaný obraz nebo text osvitovou jednotkou. Nad gumou je inkoust, který se postupně nasakává do gumy a jemným stiskem se obraz přenese na papír nebo jinou tiskovou plochu. Nemusíte vyvíjet tlak na strojek. Ten se navíc nikdy nezadrhne, protože nemá vnitřní otáčecí mechanizmus.

 

ŠTOČKY

CENÍK

Výrobu štočků do razítek provádíme vypalováním laserem do kvalitní razítkové gumy. Pro výrobu štočků se používá speciální vysoce kvalitní vulkanizovaná guma.

Nabídka štočků zde.


VIZITKY

CENÍK


Kvalitní vizitky
jsou jedním ze základů profesionality, příkladně pro komunikaci s Vašimi obchodními partnery, zákazníky, firmami apod. Dobrá vizitka by neměla být jen obyčejným kusem papíru s kontakty na Vás nebo Vaši společnost. Je to záležitost prestiže. Výraznou měrou může ovlivnit dojem, který si zákazník z prvního setkání odnese. Ale vizitky nepatří jen podnikatelům. Osobní vizitky jsou pro každého, kdo rád komunikuje s lidmi, cestuje, seznamuje se a má svůj vlastní vkus.

Nabízíme jednostranné i oboustranné vizitky, barevné i černobilé. Naši grafici Vám rádi pomohou s návrhem vizitky, která splní Vaše očekávání.

Vizitky objednácejte zde v e-shopu ne na e-mailu grafik@copycentrum.cz.


vizitky-kol_600