Tisk online

Jak poslat soubory k tisku

Tisk přes www rozhraní

 

Registrace uživatele

Zakázky prostřednictvím www rozhraní mohou zadávat pouze registrovaní uživatelé.
K tomu, abyste se zaregistrovali, stačí vyplnit Vaše identifikační údaje. Po ověření těchto údajů (správce Copycentra je o přijetí Vašich registračních dat okamžitě upozorněn) bude Váš účet co nejdříve zaktivován a Vám již nebude nic bránit v užívání našich služeb.

Zadávání zakázky

Každý uživatel může prostřednictvím volby zakázka zadávat libovolný počet dokumentů k tisku (tiskneme však pouze dokumenty aktivních uživatelů - pokud jste se právě zaregistroval(a), tak Vám nic nebrání vložit Vaše dokumenty a my je vytiskneme současně s aktivací (hlavním smyslem aktivace je z naší strany ověření Vámi zadaných kontaktních údajů Vašeho účtu).
Stačí pouze správně vyplnit potřebné údaje. Soubory k vytisknutí můžete vkládat ve formátu *.plt, *.prn atd. (stručný návod k vytvoření těchto souborů je zveřejněn na našich stránkách). Soubor může být zkomprimován ve formátu *.zip. Může být vložen i jeden komprimovaný soubor .zip, který obsahuje několik dokumentů (souboru .prn).
Nezapomeňte uvést šíři role, druh papíru a termín vyhotovení Vaší zakázky.

 

Tisk z emailu

 

Zadávání zakázky

Tisk Vašeho dokumentu je možno zadat i prostřednictvím e-mailu print@copycentrum.cz. Nezapomeňte připojit Váš dokument ve správném formátu - soubory *.plt, *.prn (stručný návod k vytvoření těchto souborů je zveřejněn na našich stránkách), případně několik těchto souborů zkomprimovaných do formátu .zip) a uveďte údaje o způsobu, jakým máme zpracovat Vaši zakázku (stroj, na kterém ji chcete zpracovat, počet kopií, šíři role a druh papíru, poskládat/neposkládat výkresy, případně uvést, zda Vám máme zpracovanou zakázku zaslat poštou a do jakého termínu).
Při zasílání dokumentů přes e-mail vyžadujeme ještě před vytištěním minimálně telefonické ověření.