Tisk online

Fotoobrazy a plakáty

obrazy_3_1280

 

Fotoobrazy Premium - TOP KVALITA!

Fotoobrazy a prezentace nejvyší kvality, tištěné na špičkové papíry Canon, na inkoustovém plotru Canon.

Tyto fotoobrazy svou kvalitou uspokojí nejnáročnější zákazníky.

 

Canon Matt Coated Paper 180g/m2

Matný grafický papír s vysokou opacitou.

Potřebujete-li velmi silný inkoustový papír podobný kartonu, pak s tímto materiálem budete spokojeni. Papír má odolný povrch nabízející výborné podání barev. Je neprůhledný a síla papíru zamezuje prosáknutí papíru inkoustem stejně jako zamezí zvlnění po tisku.

 

Canon Satin Photo Quality Paper 200g/m2
Pololesklý fotografický papír pro přirozené podání barev. Vhodný pro tisk grafiky, prezentací a fotografií. Papír je rychleschnoucí, tisky dosahují vysoké sytosti barev, přesnosti a obrazové ostrosti.

 

Canon Glossy Photo Quality Paper - TOP PRODUKT!
Lesklý fotografický papír pro přirozené podání barev. Vhodný pro tisk grafiky, prezentací a fotografií. Papír je rychleschnoucí, tisky dosahují vysoké sytosti barev, přesnosti a obrazové ostrosti.

 

Canon Water Resistant Art Canvas
Univerzální bavlněné voděodolné plátno se zvýšenou odolností proti vodě. Je vhodné především pro vnitřní aplikace, ale lze jej použít i v exteriéru. Plátno je dostatečně silné pro napínání do rámu a vhodné pro barvivové i pigmentové inkousty. Povrch je pevný s živým podáním barev.

 

Fotoobrazy a plakáty v "poster kvalitě"

Foto-realistické papíry, které se svým výkonem v oblasti barevného gamutu snaží přiblížit fotografickým papírům. Tyto materiály se také s úspěchem používají jako plakátové, protože jejich cena z nich dělá univerzální produkty.

 

Blueback Poster paper 115g

Nejlevnější z nabídky poster papírů. Materiál určený pro tisk exteriérových posterů a billboardů s několikaměsíční životností.

 

Satin Poster Paper 130g

Polomatný poster papír s voděodolným povrchem pro ostrý tisk, určený pro interiérové i exteriérové použití.

 

Satin Premium Paper 200g

Polomatný prémiový papír s voděodolným a otěruvzdorným povrchem, určený pro interiérové i exteriérové použití.

 

Ritmo Canvas 350g

Ritmo canvas je plátno vhodné pro zhotovení zarámovaných obrazů, přičemž při napínání nepraská a je ideální volbou pro reprodukci fotografií a uměleckých děl. Jedná se o směs bavlny a polyesteru s bílým, jemně strukturovaným povrchem. Materiál dosahuje vynikajících tiskových výsledků a nabízí příznivou cenu.

 

Samolepící plakát Wall film 152 mic.

Zajímavou alternativou pro výzdobu prostoru je samolepící plakát se snímatelným lepidlem. Tento plakát jednoduše nalepíte na stěnu. Lepidlo je snímatelné po dobu jednoho ruku. Během této doby tak můžete plakát přemísťovat, dokud pro něj nenajdete správné místo, nebo dokud se nerozhodnete vyměnit ho za jiný.

 

Samolepící tapeta Optimal Wall 80mic.

Samolepící fólie určená k aplikaci na hladké stěny. Silné HI-TACK lepidlo pro pevné usazení fólie.

Aplikuje se pomocí horkovzdušné pistole a gumového válečku na čistý, suchý a bezprašný povrch.

 

button_nabdka_1160