Tisk online

Potisk textilu


Na co tiskneme?

Tiskneme především na:

- trička, polokošile, kraťasy, mikiny

- čepice, kšilty, kloboučky

- kravaty, papuče, spodní prádlo

- polštářky, bryndáky, ručníky, kuchyňské zástěry

- pokud jste nenašli to, co potřebujete, napište nám ...

 

Textil si vyberte v našem e-shopu nebo si prolistujte on-line katalogy našich dodavatelů.

Ceny, které nenajdete, Vám zašleme na vyžádání. Napište si na info@copycentrum.cz.

U textilu na objednávku (kromě firmy X-fer, kterou máme v Brně) účtujeme logistický poplatek 100Kč.

 

Naši dodavatelé:

xfer_159 logo_malfini_120 falk-ross_186 xtextil_360 macron_142

Kolik stojí potisk?

Cena potisku záleží na počtu kusů, motivu k potisku a zvolené technologii. Pro větší objednávky si napište o cenovou nabídku. Na cenu kusových zakázek se podívejte do ceníku.

 

Jaká je doba dodání?

Standardní doba dodání je 5 dnů, větší zakázky po domluvě podle našeho aktuálního vytížení.

 

Jak tiskneme?

Volba vhodné technologie pro potisk textilu závisí na množství objednávaných kusů a na druhu motivu. V našem Copycentru Vám vyrobíme tričko již od jednoho kusu. Vytiskneme Vaše logo i Vaši fotografii.

Nejčastěji používanou technologií je DIGITÁLNÍ POTISK TEXTILU. Pokud potřebujete vytisknout na látku fotku nebo složitější grafický motiv, bude použita právě tato metoda. Motiv se tiskne přímo na speciální tiskárně, lze tisknout i na barevný textil. Použití této technologie je ovšem omezeno pouze na bavlněný textil.

 

A co na textil z umělých vláken?

Na umělá vlákna je naopak vhodná SUBLIMACE Váš motiv je v tiskárně přenesen na transferový papír a poté aplikován na textil. Potisk je velmi kvalitní a dlouhodobě stálý.

 

Nechci fotku, ale nápis nebo logo

Pokud potřebujete na textil natisknout jednoduchý vektorový motiv - obrázek, logo nebo nápis, v malém nákladu do 50 kusů, je tou Vaší technologií TRANSFER, neboli řezaná grafika.

Tato technologie se používá pro menší množství triček s jednoduchým obrázkem, nápisem nebo logem. Je možné ji použít i na textil z umělých tkanin, tedy na klubové dresy, bundy nebo termotrika.

Váš motiv je přenesen na barevnou folii a vyřezán na speciálním plotru. Potom se přenese na další folii, ze které je nažehlen na tričko.

Takto vytvořené potisky jsou velmi odolné a kvalitní a stálé.

 

A když chcete opravdu hodně triček?

Pro větší množství triček s jednoduchými vektorovými motivy zvolíme SÍTOTISK.

Princip sítotisku spočívá v protlačování barvy přes prostupná místa šablony (síta) na průtiskový materiál (tričko).
Tato možnost se vyznačuje na jedné straně kvalitou, rychlostí a přesností tisku a na straně druhé požadavkem na kvalitní data a relativní náročnost tiskových příprav.

Každá barva se na triko nanáší zvlášť a pro každou barvu je zapotřebí vytvořit šablonu, což tvoří hlavní vstupní náklady, a právě

proto je sítotisk vhodný pro série od 50 triček až po desetitisícové náklady, protože náklady adekvátně klesají s množstvím objednaných kusů.
Je tedy vhodné barvy příliš nekombinovat, protože každá další barva Váš potisk prodražuje.

Tisk na vlastní materiál?
Na vlastní, tedy přinesený materiál někdy tiskneme, ale neradi a pouze s podmínkou, že po nás nebudete požadovat náhradu za zničený textil v případě, že se něco nezdaří. Nemůžeme totiž ručit za složení materiálu a i chybička se někdy může vloudit. Neradi bychom se s Vámi potom přeli, kdo zničený textil zaplatí. Pokud jste ochotni přistoupit na tuto podmínku, můžeme na Váš materiál tisknout.

Pořád jste nenašli, co potřebujete?
Pak nám napište nebo volejte 538 711 799 a společně najdeme řešení. I netradiční zakázka je pro nás výzvou. Jsme tu pro Vás.

 

nebo vybírejte u našich dodavatelů:

xfer_159 logo_malfini_120_01 falk-ross_186 xtextil_360 macron_142