Tisk online

Potisk textilu


Na co tiskneme?

Tiskneme především na:

- trička, polokošile, kraťasy, mikiny

- čepice, kšilty, kloboučky

- kravaty, papuče, spodní prádlo

- polštářky, bryndáky, ručníky, kuchyňské zástěry

- pokud jste nenašli to, co potřebujete, napište nám ...

 

Textil si vyberte v našem e-shopu nebo si prolistujte on-line katalogy našich dodavatelů.

Ceny, které nenajdete, Vám zašleme na vyžádání. Napište si na info@copycentrum.cz.

U textilu na objednávku (kromě firmy X-fer, kterou máme v Brně) účtujeme logistický poplatek 150 Kč, za doručení textilu od dodavatele.

 

Naši dodavatelé:

xfer_159 logo_malfini_120 falk-ross_186 xtextil_360 macron_142

 

Kolik stojí potisk?

Cena potisku záleží na počtu kusů, motivu k potisku a zvolené technologii. Pro větší objednávky si napište o cenovou nabídku. Na cenu kusových zakázek se podívejte do ceníku.

 

Jaká je doba dodání?

Standardní doba dodání je 5 dnů, větší zakázky po domluvě podle našeho aktuálního vytížení.

Před Vánocemi, v květnu a červnu objednávejte raději s větší časovou rezervou.

 

Jak tiskneme?

Volba vhodné technologie pro potisk textilu závisí na množství objednávaných kusů a na druhu motivu. V našem Copycentru Vám vyrobíme tričko již od jednoho kusu. Vytiskneme Vaše logo i Vaši fotografii.

 

Naprostou většinu textilu nyní tiskneme technologií DTF – direct to folie.

Motiv se vytiskne na tenkou fólii a z ní se v lisu přenese na textil. Tiskneme na bavlnu i polyester a dokážeme i drobounké motivy.

Technologií DTF vytiskneme téměř všechno, kromě přechodů do ztracena.

 

Pokud budete chtít vytisknout plnobarevný větší potisk, třeba fotku, doporučíme Vám přímý digitální potisk, při kterém se v tiskárně tiskne přímo na textil.

Je to ale nákladově náročnější technologie, zejména u tisku na barevný textil. U toho je nutné nejprve textil naimpregnovat, poté vysušit a zažehlit, pak se tiskne s bílou podkladovou vrstvou a znovu zažehluje. Finančně je to naše nejdražší technologie, ale u některých motivů stojí za to si ji připlatit.

Použití této technologie je ovšem možné jen na bavlněný textil. Polyesterové příměsi snižují kvalitu a životnost potisku.

 

Potisk sportovních dresů, tedy čísla a jmenovky, provádíme z řezané folie. Složitější a plnobarevná loga tiskneme s technologií DTF.

 

A když chcete opravdu hodně triček?

Pro větší množství triček s jednoduchými vektorovými motivy zvolíme SÍTOTISK.

Princip sítotisku spočívá v protlačování barvy přes prostupná místa šablony (síta) na průtiskový materiál (tričko).
Tato možnost se vyznačuje na jedné straně kvalitou, rychlostí a přesností tisku a na straně druhé požadavkem na kvalitní data a relativní náročnost tiskových příprav.

Každá barva se na triko nanáší zvlášť a pro každou barvu je zapotřebí vytvořit šablonu, což tvoří hlavní vstupní náklady, a právě

proto je sítotisk vhodný pro série od 50 triček až po desetitisícové náklady, protože náklady adekvátně klesají s množstvím objednaných kusů.
Je tedy vhodné barvy příliš nekombinovat, protože každá další barva Váš potisk prodražuje.

Tisk na vlastní materiál?
Na vlastní, tedy přinesený materiál někdy tiskneme, ale neradi a pouze s podmínkou, že po nás nebudete požadovat náhradu za zničený textil v případě, že se něco nezdaří. Nemůžeme totiž ručit za složení materiálu a i chybička se někdy může vloudit. Neradi bychom se s Vámi potom přeli, kdo zničený textil zaplatí. Pokud jste ochotni přistoupit na tuto podmínku, můžeme na Váš materiál tisknout.

Pořád jste nenašli, co potřebujete?
Pak nám napište nebo volejte 538 711 799 a společně najdeme řešení. I netradiční zakázka je pro nás výzvou. Jsme tu pro Vás.

 

nebo vybírejte u našich dodavatelů:

xfer_159 logo_malfini_120_01 falk-ross_186 xtextil_360 macron_142