Tisk online

Rámování obrazů

dreveny-program_380Sháníte zajímavé obrazy do Vašeho bytu? Chcete zachytit nezapomenutelné momenty z Vaší dovolené či rodinné oslavy? Sháníte zajímavý dárek? Pokud ano, tak využijte naši nabídku kompletních služeb spojených s rámováním obrazů! Vytiskneme Vaše fotografie, podlepíme je, zalaminujeme a také zarámujeme. Přijďte se podívat do některé z našich poboček a vyberte si ze široké nabídky rámů různých barev a tvarů.

Nabízíme také širokou řadu fólií - lesklé, matné nebo se strukturou plátna.

 

Nechejte si zpracovat nezávaznou kalkulaci zarámování Vašeho obrazu.

Na info@copycentrum.cz pošlete rozměry, Váš požadavek na povrch obrazu - lamino nebo sklo a my Vám zašleme orientační kalkulaci.

Nebo se rovnou stavte na naší pobočce na Kounicove, společně vybereme vhodný rám, povrchovou úpravu (lesk, mat, struktura, sklo) a zpracujeme nezávaznou kalkulaci.

 

Více informací o rámování:

Zhotovení zarámovaného obrazu z Vaší fotky sestává z následujích kroků:

ZADNÍ DESKY
Zadní stěna rámu je jednou z důležitých komponent Vašeho obrazu. Jeho volba zásadním způsobem ovlivňuje kvalitu a trvanlivost zarámovaného obrazu. Materiál pro zadní stěnu je nutné vybírat s přihlédnutím k tomu, kde bude obraz umístěn (např. vlhké prostředí). Důležité je také to, bude-li použito sklo (větší hmotnost) nebo úprava laminací. Nabízíme proto dva druhy materiálů:

  • FOAMBOARD - moderní, lehká pěnová deska s tenkou PVC horní a dolní vrstvou,
  • MDF - sololitová deska.
zadni-desky-k-ramum_380 laminacni-technologie_380 specialni-skla-k-ramum_380 ramovaci-materialy_380

PODLEP
Podlep, stejně jako laminaci, provádíme na vakuovém lisu Biedermann. Během pracovního cyklu lisu dojde pomocí vakua a vysoké teploty k nalepení reprodukce na desku, eventuelně k jejímu polaminování. Proces zajistí dokonalé vyrovnání reprodukcí, které již dále nepotřebují sklo či plexisklo.

LAMINACE
Využijte laminaci na Vaše postery, fotografie, tisky či puzzle. Tato moderní technologie umožňuje z rámu vyloučit těžké a nebezpečné sklo a dělá tak obrazy lehčími, dobře přenosnými a technicky dokonalými. Proces nalepení na desku a nanesení tenké laminační fólie je nevratný - proto jej nelze použít u originálních grafik nebo cenných fotografií.  Lamina mohou vytvářet různé optické efekty od spektra lesklýchmatných povrchů po nejrůznější imitace pláten.

RÁM
Vhodný výběr rámu je velmi důležitý. Je třeba zvážit, kde bude obraz umístěn, aby styl rámu ladil se stylem místa, kde bude obraz umístěn. Správně zvolený rám obrazu může dotvořit celkový vzhled Vašeho pokoje či kanceláře. Nabízíme širokou škálu typů hliníkových a dřevěných rámů v řadě barevných odstínů.

pifc.php_700 pifc6.php_700 pifc12.php_700 pifc11.php_700
 pifc13.php_700  pifc14.php_700  pifc16.php_700  pifc8.php_700
pifc3.php_700 pifc1.php_700 pifc9.php_700  pifc4.php_700

 

Jednotlivé položky k rámování zatím nemáme v e-shopu, připravujeme pro rámování samostatný web. Kontaktujte nás prosím na e-mailu info@copycentrum.cz nebo na telefonu 538 711 799 (98). Rádi Vám vše vysvětlíme, vybereme, naceníme.